KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA – FOTOKONKURSS „MANA ZEME SKAISTĀ”

1. KAS MĒS ESAM?

Nodibinājums „Zinātnes un inovāciju parks” ir sabiedriskā labuma organizācija, kura tika dibināta 2012.gadā.

2. ŠĪ POLITIKA IETVER

Projekta „Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursa „Mana zeme skaistā”” tīmekļa vietnē attēlu un lietotāju datu izmantošanu.

3. KO MĒS DARĀM?

  1. Kādus datus mēs apkopojam?

Projekta ietvaros Latvijas vispārizglītojošo skolām tiek nosūtīta informācija par projektu un aicinājums tajā piedalīties. Konkursa tīmekļa vietnē attēlus ievieto to skolu skolēni, kuru skolas ir rakstiski apstiprinājušas dalību fotokonkursā „Mana zeme skaistā”.
Attēli tiek ievietot konkursa tīmekļa vietnē atbilstoši konkursa nolikumam un tēmai. Attēlu autori ir skolu skolēni, kuri brīvprātīgi izvēlas piedalīties konkursā.
Projekta ietvaros arī tiek papildus ievākti to lietotāju dati, kas piedarās balsošanā vai darbu atbalstīšanā. Šie dati ietver: kontaktinformāciju, kā arī vārdu un uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu. Par balsotājiem, pēc viņu atļaujas, arī tiek ievākti lietotāja sociālā tīkla publiskie dati – aptuvenais vecums, dzimums un dzīves vieta.
Dati tiek uzglabāti drošos serveros, un piekļuve tiem ir tikai nodibinājumā attiecīgi pilnvarotiem darbiniekiem.
Tīmekļa vietnē arī tiek ievākti sīkfaili (sk. punktu 3.d.).

  1. Kā mēs izmantojam datus?

Attēlus, kurus skolēni ievieto konkursa tīmekļa vietnē tiek izmantoti, lai norisinātos konkurss un tīmekļa vietnes apmeklētājiem būtu iespēja nobalsot par labāko attēlu, novadā, skolā, klasē. Attēli, par kuriem ir saņemtas visvairāk balsis, autori tiek apbalvoti un fotogrāfijas tiek izgatavotas kā kanvas.
Balsotāju dati tiek izmantoti, lai apkopotu konkursa balsošanas statistiku un sniegtu jaunumus balsotājiem par viņu balsoto darbu sekmēm konkursā.
Atbalstītāju dati tiek izmantoti, lai publiski minētu personas vai uzņemumus, kas finansiāli atbalsta konkursu.

  1. Trešo personu pakalpojumi (Third Party Services)

Lietotāju autorizācija konkursa balsošanai notiek caur sociāliem tīkliem – Facebook, Google, un Draugiem.lv. Dokumentāciju par šo tīklu autorizācijas pakalpojumiem ir atrodama sociālo tīklu attiecīgajās tīmekļa vietnēs. Autorizācijā izmantoto sociālo tīklu saraksts var mainīties.

  1. Sīkfaili un apkopotie vai anonīmie dati

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnē, identificējot lietotājus kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz mums uzlabot jums sniegtos pakalpojumus Sīkfailu lietošana palīdz mums arī reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par konkursu. Mēs izmantojam statistiku, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni. Visi šie dati tiek apkopoti anonīmi, tas nozīmē, ka mēs nevaram savienot šos datus ar individuālu lietotāju.

  1. Datu dzēšana

Lai dzēstu lietotāja datus (t.i. vārds, uzvārds, tel. nr., e-pastu, draugiem.lv/facebook.com info – vārds, uzvārds, e-pasts) un/vai tā ievietotos fotoattēlus, nepieciešams sūtīt dzēšanas pieprasījumu, izmantojot kontaktformu lapas kājenē vai mūsu e-pastu konkurss@manazemeskaista.lv kā adresātu, tēmā norādot “Konta un/vai attēlu dzēšana” attiecīgajā situācijā.
Konta dzēšanas pieprasījuma gadījumā tiek dzēsti lietotāja dati, taču visi lietotāja ievietotie fotoattēli tiek saglabāti.
Konta un fotoattēlu dzēšanas pieprasījuma gadījumā tiek dzēsti gan lietotāja dati, gan visi lietotāja ievietotie fotoattēli.

4. JŪSU TIESĪBAS UN IZVĒLE

Lietojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat šīs politikas noteikumiem un nosacījumiem. Ja nevēlaties, ka laikā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, par jums tiek apkopoti sīkfaili, iesakām aktivizēt privātās pārlūkošanas režīmu jūsu pārlūkprogrammā. Ja nepiekrītat šeit norādītajai datu apstrādes praksei, neizmantojiet mūsu tīmekļa vietni.

5. ŠĪS POLITIKAS ATJAUNINĀJUMI

Mēs periodiski varam atjaunot šo politiku, atbilstoši projekta darbībai un termiņiem.