AR PRIEKU PAZIŅOJAM – FOTOKONKURSA „MANA ZEME SKAISTĀ” 2021. GADA KĀRTA IR NOSLĒGTA!

Ar prieku paziņojam, ka fotokonkursa „Mana zeme skaistā” 2021. gada kārta ir noslēgta un rezultāti ir apkopoti! Šīs kārtas laikā tika pārstāvēti 34 novadi un pašvaldības, kopā piedaloties 123 skolām.

Jau šobrīd Latvijas mērogā visus novadus atbalsta vairāk kā 205 uzņēmēji, 40 zemnieku saimniecības, kā arī 17 privātpersonas, kas sniegs iespēju pagatavot kopā 1`118 skolēnu foto kanvas konkursa dalības skolām.

Projekta „Mana zeme skaistā” komanda izsaka lielu paldies ikvienam skolēnam, kurš piedalījās konkursā un iesniedza savus skaistos foto. Paldies sakām arī visām skolām un to mācībspēkiem, kas atbalstīja un mudināja savus skolēnus piedalīties konkursā. Un, protams, milzīgs paldies ir konkursa finansiālajiem atbalstītājiem, kas sniedz iespēju izgatavot kanvas dalībnieku pārstāvētajām skolām! No sirds priecājamies par ikvienu atbalstu un iniciatīvu, lai fotokonkursu turpinātu arī 2022. gadā.

Sekojiet līdzi aktualitātēm un turpmākajām konkursa kārtām! Kā arī, priecāsimies par atablstu jaunu foto kanvu izgatavošanā!

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ādažu novadā:

ĀDAŽU VIDUSSKOLAS:

1.vieta: Martins Caune – 5.L klase; Keita Melberga – 7.E klase; Raivis Krēsliņš – 1.G klase; Dominiks Vāvers – 1.N klase; Emīlija Bankoviča – 1.C klase; Mārcis Strautiņš – 2.I klase; Monta Godļevska – 3.G klase; Laura Bondare – 5.E klase; Jānis Telics – 1.B klase; Kristiāns Miklāvs – 1.A klase; Elīna Mičuliša – 3.L klase; Kristers Šilovs – 1.G klase; Beāte Zeibote – 8.G klase; Nikola Tukmane – 1.L klase; Markuss Lapiņš – 8.B klase; Martins Rimšāns – 2.A klase; Emīlija Žiedele-Ivanova – 2.A klase; Katrīna Freidenfelde – 1.G klase; Dārta Ratkeviča – 2.A klase; Martins Blaževičs – 1.B klase; Patrīcija Erdmane – 7.A klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Aizkraukles novadā:

AIZKRAUKLES NOVADA VIDUSSKOLA:

1.vieta: Diāna Kokina – 2. klase; Anete Linmeijere – 7. klase; Īvija Grahovska – 12. klase; Krista Romanova – 8. klase; Daniils Škarenko – 11. klase; Elza Liedskalniņa – 8. klase; Elīza Mende – 7. klase; Līna Reinicāne – 5. klase; Jānis Piļka – 8. klase; Līva Razgale – 11. klase; Renāte Melberga – 7. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Alūksnes novadā:

ALŪKSNES NOVADA VIDUSSKOLA

1.vieta:  Sindija Tarvāne – 11. klase; Makars Skalovs – 2. klase; Viktorija Poiša – 1. klase; Rolands Jemeļjanovs – 4. klase; Alise Stankeviča – 10. klase; Tomass Grīslis – 11. klase;

MALIENAS PAMATSKOLA

1.vieta:  Beāte Rutkovska – 8. klase

ZIEMERU PAMATSKOLA

1.vieta: Sindija Leila Zeltiņa – 8. klase; Alise Skaistkalne – 8. klase; Justīne Santa Kalendarova – 8. klase; Krista Kalniņa – 8. klase; Alise Stoļina – 8. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Augšdaugavas novadā:

DAUGAVPILS 3.VIDUSSKOLA

1.vieta: Alekss Belogrudovs – 5.B klase; Ksenija Bogdanova – 7. klase; Anastasija Lukša – 5.B klase; Iļja Rožoks – 5.B klase; Iļja Harlamovs – 5.B klase; Vladislavs Petrovskis – 5.B klase; Anastasija Vasiļjeva – 5.B klase; Darjana Podgornaja – 5.B klase; Marika Popkova – 5.B klase; Aleksandrs Roberts Živuhins – 5.B klase

DAUGAVPILS VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Luīze Vizule – 11.A klase; Annija Davidčuka – 11.C klase

DAUGAVPILS VIENĪBAS PAMATSKOLA

1.vieta: Elizabete Irbe – 5.A klase; Viktorija Hmurkovska – 6.C klase; Gabriela Laveniece – 6.A klase

ILŪKSTES RAIŅA VIDUSSKOLA

1.vieta: Arina Mihailova – 3.B klase; Samanta Dzene – 8.A klase; Laura Smagare – 5.B klase; Loreta Lapesko – 3.B klase; Pāvels Macijevskis – 3.B klase; Raivis Purvinskis – 8.C klase; Loreta Lapa – 2.B klase; Dana Cirse – 11.A klase; Jana Besprozvannaja – 5.B klase; Katrīna Beinaroviča – 4.A klase; Samanta Kokina – 5.A klase; Timurs Gorjunovs – 1.S klase; Kate Seile – 7.A klase; Nellija Kupčjune – 3.B klase; Elīza Gaļuka – 3.B klase; Gabriela Hukere – 12.A klase;  Markuss Balodis – 1.S klase; Marks Orss-Orlovskis – 8.C klase

J. RAIŅA DAUGAVPILS 6. PAMATSKOLA

1.vieta:  Jelizaveta Antāne – 8.A klase; Darina Soloveja – 7. klase

MEDUMU SPECIĀLĀ PAMATSKOLA

1.vieta:  Savva Maļcevs – 1.C klase; Demids Purvinskis – 1.C klase; Vadims Surkovs – 3.C klase; Madara Ostrovska – 8.B klase; Markuss Valainis – 5.A klase; Antons Jānis Subotjalo – 5.A klase; Maksims Kranga – 9.C klase; Aleksandra Mikulova – 3.C klase; Ieva Mačulāne – 8.B klase; Andris Skiba – 4. Klase; Artjoms Petrovs – 4. klase

NAUJENES PAMATSKOLA

1.vieta: Deniss Fedčuks – 7. klase; Katarina Vaikule – 6. klase; Artjoms Mihailovs – 2. klase; Veronika Panovska – 7. klase; Alīna Isačenko – 7. klase; Kristīne Ivanova – 1. klase; Matvejs Panovskis – 1. klase; Sabīne Petrovska – 7. klase; Diāna Lapiņa – 7. klase; Artūrs Celitāns – 1. klase; Erita Litvinska – 7. klase; Aleksandra Fomina – 9. klase; Ksenija Panovska – 8. klase

SVENTES VIDUSSKOLA

1.vieta: Anna Isajeva – 1. klase; Amina Smilgina – 1. klase; Jana Švedova – 8. klase; Ervīns Rokjāns – 1. klase; Violeta Šlihta – 1. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Balvu novadā:

BALVU SĀKUMSKOLA

1.vieta:  Reinis Sietnieks – 2.A klase; Mārtiņš Buls – 4.A klase; Evelīna Tabore – 4.D klase; Reinis Logins – 4.D klase; Marija Maslovska – 4.D klase; Amēlija Krivošejeva – 4.A klase; Lina Babkina – 4.A klase; Gustavs Kokorevičs – 3.D klase; Marta Pennere – 4.D klase; Evelīna Pennere – 3.C klase; Renārs Komarovskis – 4.A klase; Nellija Volnobajeva – 4.A klase; Jānis Kozlovskis – 4.A klase; Jana Buša – 4.A klase; Gintija Voiciša – 4.D klase

BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Elīza Priede – 12.A klase; Artūrs Pušpurs – 8.A klase; Samanta Zubova – 12.A klase; Sindija Saide – 8.A klase; Ailena Lielbārde – 8.A klase; Sindija Raibekaze – 9.A klase

BĒRZPILS VIDUSSKOLA

1.vieta: Līva Raciborska – 7. klase; Sanita Krasovska – 1. klase; Gints Čivčs – 9. klase; Daniels Trahnovs – 8. klase; Artis Mangelsons – 5. klase; Karolīna Maderniece – 6. klase; Sanija Pugače – 7. klase

TILŽAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Margarita Logina – 6. klase; Markuss Arulis – 4. klase; Anete Dzene – 6. klase; Ilvija Bombāne – 7. klase; Egīls Budnovics – 1. klase; Evelīna Zelča – 4. klase; Rinalds Amantovs – 1. klase; Renārs Logins – 6. klase; Sanija Vīcupa – 8. klase; Dairis Vīcups – 5. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Bauskas novadā:

IECAVAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Elīza Emīlija Sproģe – 2.C klase; Poļina Ļadkova – 8.C klase; Emīls Boze – 2.B klase; Ance Lineja – 9.C klase; Laura Nolberga – 8.A klase; Linda Pērkona – 8.A klase; Elizabete Kļava – 4.B klase; Luīze Bergholde – 6.B klase; Emerita Kraukle – 6.A klase

SKAISTKALNES VIDUSSKOLA

1.vieta: Markuss Dans Bartkevičs – 4. klase; Matīss Protaps – 11. klase; Reinis Zariņš – 2. klase; Adrians Priede – 4. klase; Evelīna Vernava – 1. klase;  Gunārs Lapsa – 11. klase; Lana Petrokaite – 10. klase

VECSAULES PAMATSKOLA

1.vieta: Dace Purgaile – 9.B klase; Daina Jarmalaviča – 9.B klase; Daniels Pols – 9.B klase; Agnese Rozniece – 9.B klase

ZĀLĪTES SPECIĀLĀ PAMATSKOLA

1.vieta: Pēteris Mītins – 9.PP klase; Santa Graumane – 9.PP klase; Katrīna Līna Voika – 9.PP klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Cēsu novadā:

RĀMUĻU PAMATSKOLA

1.vieta: Denis Semjonovs – 3. klase; Markuss Luņins – 7.A klase; Kristiāns Caune – 3. klase; Emīls Bērziņš – 3. klase; Anna Vintermane – 5. klase; Endžija Krūmiņa – 8.A klase; Uvis Spuģis – 3. klase; Agija Romanovska – 3. klase; Maksims Papušins – 2. klase

SKUJENES PAMATSKOLA

1.vieta: Leo Edvards Baumanis – 5. klase; Dans Baumanis – 6. klase; Miks Dzvinko – 7. klase; Ritvars Beļēvičs – 9. klase; Matīss Marts – 7. klase; Ieva Bērziņa – 3. klase; Edgars Vīksna – 9. klase; Melānija Reinholde – 4. klase

ZAUBES PAMATSKOLA

1.vieta: Hugo Freiborns – 2. klase; Arvis Pavārs – 7. klase; Beatrise Pavāre – 4. klase; Toms Zeimuls – 1. klase; Valters Savčenkovs – 9. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Dienvidkurzemes novadā:

ATA KRONVALDA DURBES PAMATSKOLA

1.vieta: Evelīna Bļizņeca – 7. klase; Emīls Grundmanis – 1. klase; Kristiāns Kasparovičs – 2.B klase; Megija Saule – 7. klase; Annika Vītoliņa – 8. klase; Gabriela Signija Gurska – 4. klase; Dans Leja – 2.A klase; Ralfs Tapiņš – 1. klase; Adriana Mia Saulīte – 5. klase; Tomass Ernests Slūka – 1. klase; Dārta Daškeviča – 2.B klase; Elīna Dāvidsone – 2.A klase; Matīss Mārtiņš Slūka – 3. klase; Edvards Kupčs – 1. klase

KROTES KRONVALDA ATA PAMATSKOLA

1.vieta: Endijs Matīss Vītols – 2. klase; Matiss Kuršinskis – 2. klase; Laura Rosvalde – 6. klase; Rēzija Jansone – 6. klase; Viktorija Nina Jansone – 8. klase; Ieva Pocjus – 5. klase; Annija Barkus – 4. klase; Elīna Dimza – 2. klase; Emīlija Balčus – 7. klase

PRIEKULES VIDUSSKOLA

1.vieta: Marta Samsonova – 6.B klase; Reinis Egliņš-Eglītis – 1. klase; Elīna Pole – 4. klase; Līva Rihtere – 7. klase; Kristers Ģībietis – 3.A klase; Elīna Beronte – 3.A klase; Amanda Zube – 4. klase; Alise Pāvila – 7. klase

ZENTAS MAURIŅAS GROBIŅAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Maija Sprice – 2. klase; Laura Emīlija Mikelsone – 6.B klase; Emīlija Marta Skubiņa – 6.K klase; Marta Viktorija Pacunska – 10. klase; Marta Geste – 8.K klase; Karolīna Markus-Narvila – 2. klase; Estere Galdika – 3.A klase;  Krista Monika Naumčika – 11. klase; Kristaps Rubežnieks – 5.K klase; Evelīna Markus-Narvila – 7.B klase; Marta Saldeniece – 10. klase; Rūta Timbare – 8.A klase; Ieva Jansone – 4. klase; Lenija Gusta – 6.B klase; Kitija Berģe – 9.D klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Dobeles novadā:

AUCES VIDUSSKOLA

1.vieta: Roberts Pļaviņš – 3.A klase; Sanija Norvaiša – 12. klase; Sanija Freimane – 3.B klase; Raivo Kalniņš – 4.A klase; Kima Staņislavska – 12. klase; Silvestrs Suščenko – 3.B klase; Diāna Butkus – 10. klase; Deivijs Briņķis – 8.B klase; Mārcis Millers – 3.B klase; Kitija Bobrika – 7.B klase; Samanta Nellija Zoša – 8.B klase; Ketija Zariņa – 7.B klase; Laura Strautmane – 6.A klase; Ilze Križjus – 12. klase; Daniela Ločmele – 11. klase; Ennija Ādmidiņa – 8.A klase; Marats Evarsons – 3.B klase

GARDENES PAMATSKOLA

1.vieta: Teo Paulušenko – 1. klase; Andis Miglāns – 1. klase; Tailers Rukaņecs – 4. klase; Nikolass Goldšteins – 5. klase; Gabriels Žīdiņš-Brakmanis – 5. klase; Madara Komarova – 9. klase; Gabriels Jedinčuks – 1. klase; Linda Raudone – 9. klase; Lelde Jaunzeme – 9. klase; Daniels Lukass Kromanis – 3. klase; Toms Dzenis – 3. klase; Andris Komarovs – 1. klase; Milēna Popoviča – 1. klase; Ketija Mihaļenko – 4. klase

MEŽINIEKU PAMATSKOLA

1.vieta: Miks Toms Janševskis – 5. klase; Kadrija Lea Rublāne – 2. klase; Edvards Ovčarenko – 1. klase; Angelina Bartusevuca – 2. klase; Paula Bimbere – 8. klase; Melānija Grigorjeva – 3. Klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Gulbenes novadā:

GULBENES NOVADA VIDUSSKOLA

1.vieta: Evelīna Laura Seļicka – 12.U klase; Ritvars Taurenis – 5.I klase; Armands Kraučs – 5.U klase; Patrīcija Cacane – 4.B klase; Samanta Krūmiņa – 5.B klase; Lana Brusova – 12.U klase; Karīna Kudrjašova – 7.E klase

LEJASCIEMA VIDUSSKOLA

1.vieta: Dārta Melle – 6. klase; Annija Lapkaša – 9. klase; Katrīna Kalvīte – 8. klase; Laine Aploka – 6. klase; Matīss Salmiņš – 7. klase; Amanda Ziemele – 5. klase; Artūrs Ziemelis – 6. klase; Patrīcija Anuška – 7. klase; Ērika Jermacāne – 12. klase; Keita Ļapere – 6. klase

RANKAS PAMATSKOLA

1.vieta: Agnita Braše – 8. klase; Rūta Rudzīte – 5. klase; Markus Rudzītis – 6. klase; Elina Skrabe – 2. klase; Kristaps Losevs – 5. klase; Alīna Ziedāre – 6. klase; Anete Pogule – 6. klase; Artūrs Pogulis – 3. klase; Ance Pogule – 8. klase; Roberts Vasiļjevs – 2. klase

STĀĶU PAMATSKOLA

1.vieta: Marta Kuprovska – 6. klase; Ieva Upīte – 6. klase; Alise Dārziņa – 4. klase; Valters Vičs – 3. klase; Sigita Evelone – 9. klase; Nikola Svidricka – 3. klase; Olivers Aišpurs-Lukša – 2. klase; Gustavs Aišpurs-Lukša – 7. klase

SVEĶU PAMATSKOLA

1.vieta: Evelīna Zvirgzdiņa,  3. klase; Emīls Jānis Romanovskis – 2. klase; Megija Skrīvele – 3. klase; Emīls Keišs – 1. klase; Anete Neiberga – 2. klase; Kristīne Meļķe – 9. klase; Oksana Šabane – 9. Klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Jēkabpils novadā:

ZASAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Baiba Bekmane – 5. klase; Jānis Upenieks – 9. klase

VĪPES PAMATSKOLA

1.vieta: Kristaps Viličko – 4. klase; Tīna Bogdanova – 5. klase; Justīne Čerņavska – 7. klase

VIESĪTES VIDUSSKOLA

1.vieta: Kintija Grāvīte – 11. klase; Estere Jurgeviča – 7.A klase; Patriks Bērziņš – 3.A klase; Ķitija Semjonova – 9.C klase; Amēlija Bērziņa – 1.A klase; Lita Patrīcija Osma – 7.A klase; Mārtiņš Čibulis – 3.A klase; Alise Liepiņa – 3.A klase; Vita Kampe – 6.C klase; Madara Ribakova – 9.A klase; Samanta Krama – 7.C klase

MEŽĀRES PAMATSKOLA

1.vieta: Justīne Radionova – 1. klase; Gabriels Ivanovs – 2. klase

DIGNĀJAS PAMATSKOLA

1.vieta: Estere Kusiņa – 7. klase; Samanta Kusiņa – 4. klase; Misella Podskoceva – 1. klase; Linda Upeniece – 2. klase; Laura Bērziņa – 2. klase; Jēkabs Stūrmanis – 2. klase; Endijs Strads – 4. klase; Marta Gabriela Dage – 3. klase

ĀBEĻU PAMATSKOLA

1.vieta: Alekss Graudumnieks – 7. klase; Marts Ritenbergs – 5. klase; Hanna Teicāne – 6. klase; Linda Marija Ponselē – 5. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Jelgavas novadā:

VILCES PAMATSKOLA

1.vieta: Anna Kanišauska – 8. klase; Estere Cirule – 7. klase; Elīza Laura Eismonte – 4. klase; Beāte Una Barone – 9. klase; Alise Cipļājeva – 9. klase; Kristians Klemers – 4. klase

STAĻĢENES VIDUSSKOLA

1.vieta: Aleksandra Metlova – 3.A klase; Toms Freimanis – 3.A klase; Emīls Šteinbergs – 4.A klase; Kārlis Šteinbergs – 1.A klase; Edžus Dombrovskis – 1.A klase; Samanta Siliņa – 7.A klase; Justīne Siliņa – 3.A klase; Eduards Valdmanis – 4.A klase; Roberts Brokans – 1.A klase; Sanita Bitēna – 3.A klase

KALNCIEMA VIDUSSKOLA

1.vieta: Karīna Bogdanova – 8. klase; Liāna Malančuka – 9. klase; Maksims Maksimenko – 2. klase; Diāna Pomorceva – 9. klase; Mariss Vectirāns – 9. klase; Patrīcija Bērziņa – 9. klase; Samanta Vasiļjeva – 7. klase; Elīna Briede – 9. klase; Aigars Vectirāns – 7. klase

JELGAVAS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA

1.vieta: Amanda Pranckune – 10.A klase; Demija Šarke – 11.A klase; Agnese Anna Elksne – 11.A klase; Nellija Adatiņa – 7.C klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Jūrmalā:

JŪRMALAS VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Monta Janovska – 6.B klase; Karolīna Gucunajeva – 3.B klase; Ralfs Marots – 3.D klase; Anna Lauce – 2.B klase; Violeta Glorija Zlaugotne – 2.B klase; Nikola Derkevica – 2.B klase; Gustavs Emīls Lasis – 3.B klase

MAJORU VIDUSSKOLA

1.vieta: Emīlija Ozoliņa – 2.B klase; Eduards Komarovs – 7.B klase; Daniels Ansbergs – 5. klase; Adele Zeltiņa – 2.B klase; Krišjānis Pastors – 2.B klase; Kate Sprancmane – 2.B klase; Estere Niedre – 2.B klase; Kristela Briede – 2.B klase; Alise Zandarta – 4.A klase; Julija Gartmane – 11.B klase; Enija Leiškalne – 2.B klase; Monta Dorbe – 2.B klase; Emīlija Dzelme – 2.B klase; Sanita Reinholde – 11.B klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ķekavas novadā:

BALDONES VIDUSSKOLA

1.vieta: Betija Cvetkova – 4.C klase; Agate Kupča – 4.B klase; Hugo Kupčs – 7.B klase; Mārtiņš Kungs – 4.B klase; Čelsija Larionova – 7.A klase; Marta Rība – 4.A klase; Santa Driksna – 6.A klase; Anda Viška – 12. Klase; Anete Aizupiete – 4.B klase; Kate Jaudzema – 4.B klase; Agnese Vīksniņa – 3.B klase; Melānija Baļule – 6.C klase; Andris Valdis Strautmanis – 4.A klase; Elīza Bunkše – 5.A klase; Mārcis Rība – 5.A klase; Silvestris Jānis Ķīvītis – 7.C klase; Anna Marija Brālīte – 4.A klase

BALOŽU VIDUSSKOLA

1.vieta: Valērija Bažina – 7. klase; Laura Ķikuste – 5. klase; Jana Kjapsna –  8. klase; Tīna Hammere – 5. klase; Anastasija Maksimova – 8. klase; Roberts Kaģis – 5. klase; Vladlena Jurkjāne – 5. klase; Ingus Ramutis – 8. klase; Ernests Benkens – 6. klase

DAUGMALES PAMATSKOLA

1.vieta: Laura Vēvere – 4. klase; Alise Rastjogina – 4. klase; Viktorija Kamiņina – 3. klase; Adrians Siliņš – 2. klase; Marta Čibule – 4. klase; Odrija Geka – 3. klase; Agnese Anna Rozenberga – 7. klase; Melānija Ribaka – 4. klase

ĶEKAVAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Amēlija Bergmane – 9.B klase; Alise Kaņepe – 9.B klase; Nora Urtāne – 12.B klase; Patrīcija Pizāne – 6.C klase; Melānija Zālīte – 7.B klase; Marko Lilje-Jurķis – 5.C klase; Līva Kuzmina – 11.A klase; Paula Cimdiņa – 6.C klase; Alise Logina – 5.D klase; Agita Spole – 11.A klase; Domenika Nikija Vovka – 9.B klase; Rita Daniela Missa – 9.B klase; Katrīna Kaseviča – 12.A klase; Edžus Vītols – 9.A klase; Zane Šķēle – 11.B klase; Kate Kondratjeva – 10.B klase; Emīlija Stāmere – 9.C klase; Laura Pavasare – 5.D klase; Paula Kārkliņa – 5.D klase; Anete Sula – 9.C klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Krāslavas novadā:

ALEKSANDROVAS INTERNĀTPAMATSKOLA

1.vieta: Edgars Kozlovskis – 10. klase; Līga Mileika – 9.C klase; Linda Vanaga – 9.C klase

INDRAS PAMATSKOLA

1.vieta: Valērija Kuzminska – 7. klase; Timurs Begunovs – 7. klase; Evelīna Radelicka – 7. klase; Jūlija Mikucka – 7. klase; Anastasija Petrova – 8. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Kuldīgas novadā:

Z. A. MEIEROVICA KABILES PAMATSKOLA

1.vieta: Adrians Podkalns – 7. klase; Deivids Babrāns – 2. klase; Mārcis Zalkovskis – 2. klase

VILGĀLES PAMATSKOLA

1.vieta: Alekss Sļesarenko – 2. klase; Krišs Krišjānis Pilenieks – 1. klase; Markuss Sedliņš – 2. klase

VĀRMES PAMATSKOLA

1.vieta: Gustavs Keišs – 2. klase; Sabīne Gluškova – 7. klase; Keita Lāma – 1. klase; Emīls Gulbis – 1. klase; Arvis Čaročinskis – 4. klase; Līva Poļanko – 6. klase; Samanta Eva Grūbe – 1. klase; Krišjānis Braslauskis – 1. klase; Made Druvaskalna – 1. klase; Kristers Buivids – 6. klase; Gustavs Petrēvics – 1. klase

TURLAVAS PAMATSKOLA

1.vieta: Krišs Duburs – 5. klase; Rihards Zībergs – 5. klase; Estere Barinska – 9. klase; Patrīcija Barinska – 6. klase; Keita Kellija Kanneniece – 6. klase; Baiba Vējkāja – 6. klase; Sintija Neilande – 6. klase; Nils Rajs Krilovs – 6. klase; Mārīte Ivaņisova – 9. klase; Deniss Veizbergs – 6. klase

KULDĪGAS MĀKSLAS UN HUMANITĀRO ZINĪBU VIDUSSKOLA

1.vieta: Rebeka Rozevska – 2. klase; Ance Lagzdiņa – 9. klase; Anna Valdmane – 9. klase; Anna Ose – 4. klase; Marta Kalniņa – 3. klase; Alise Elza Lataka – 8. klase; Arvis Krūmiņš – 4. klase; Reičela Tobija – 5. klase; Rojs Rodrigo Rozentāls – 10. klase; Jānis Krūmiņš – 5. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Liepājā:

LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Paula Blizņeca – 9.B klase; Marta Cīrule – 10.C klase; Andis Počebits – 11.D klase; Kristens Jurjāns – 9.A klase; Rūdolfs Kirhners – 11.D klase; Lina Pantelejeva – 11.A klase; Annija Būdeniece – 9.A klase; Heilija Matisone – 10.A klase

LIEPĀJAS RAIŅA 6.VIDUSSKOLA

1.vieta: Enija Burkovska – 5.A klase; Kitija Cunska – 7.B klase; Roberts Meļķis – 5.A klase

LIEPĀJAS EZERKRASTA SĀKUMSKOLA

1.vieta: Grēta Birkenfelde – 2.C klase; Nikola Brūdere – 2.C klase; Adrians Šķubers – 1.C klase; Aleksandrs Skrastiņš – 3.C klase; Nellija Zahare – 1.A klase; Marta Šteinberga – 3.A klase; Darja Kirku – 2.C klase; Ronijs Meļķis – 3.A klase; Sanija Janaite – 3.A klase; Elza Burkovska – 2.B klase; Laura Liesma – 2.C klase

LIEPĀJAS 8. VIDUSSKOLA

1.vieta: Sebastjans Kučers – 7.B klase; Annija Lagzdiņa – 7.B klase; Karīna Aleksamdra – 7.B klase

LIEPĀJAS 3. PAMATSKOLA

1.vieta: Anna Lukjanova – 2.A klase; Marija Barčenkova – 5.B klase; Artūrs Jansons – 8.A klase; Arīna Puzanova – 8.A klase; Sofija Mnaidarova – 1.B klase; Ņikita Poberežnijs – 2.A klase; Jevgēņijs Beznasjuks – 5.B klase; Milans Proņins – 3.B klase; Georgijs Bogdanovs – 8.A klase; Vladļena Poberežnaja –  3.B klase; Vladimirs Illišs – 1.B klase; Bogdans Proņins – 7.B klase; Jegors Korovins – 7.B klase; Jaroslava Golovanova – 3.B klase; Sofija Ginzikeviča – 1.C klase; Vasilisa Mozgunova – 3.B klase; Ivans Jegorovs –  1.A klase;

J.ČAKSTES LIEPĀJAS PILSĒTAS 10.VIDUSSKOLA

1.vieta: Linda Āboliņa – 7.B klase; Kerija Zāģere – 7.B klase; Laura Madara Āboliņa – 5.B klase; Ērika viktorija Ezermala – 7.A klase; Nellija Millere – 7.B klase; Katrīna Amēlija Ezermale – 5.B klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Limbažu novadā:

SALACGRĪVAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Dāvis Birzgalis – 9.A klase; Kristiāna Reiziņa – 3.B klase; Ance Kalniņa – 10. klase

PĀLES PAMATSKOLA

1.vieta: Maikls Borščevskis – 2.A klase; Jēkabs Āboltiņš – 3.A klase; Ellī Amanda Gāršniece – 5.A klase; Denijs Alens Gāršnieks – 7.A klase; Terēze Āboltiņa – 1.A klase; Ernests Āboltiņš – 5.A klase; Justīne Delviņa – 9.A klase; Viesturs Zaķis – 4.A klase; Dārta Bārbale – 3.A klase; Līva Admine – 4.A klase; Līva Bārbale – 1.A klase; Annija Ažuka – 2.A klase; Sabīne Liepiņa – 8.A klase; Zane Vasiļevska – 1.A klase; Emīlija Krogzeme – 6.A klase; Liene Gūtmane – 2.A klase; Kevins Tauriņš – 4.A klase; Edvards Kārnups – 4.A klase; Paula Zane Kļaviņa – 8.A klase; Karlīne Mickēviča – 4.A klase

LIMBAŽU VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Rebeka Zandte – 8.C klase; Kaspars Gulbis – 7.B klase; Māris Gulbis – 9.A klase; Roberts Jānis Liks – 1.D klase; Annija Joma – 7.B klase; Jānis Patriks Veide – 7.B klase; Aleksandra Stankeviča – 5.A klase; Eduards Krūmiņš – 9.A klase

LIEPUPES VIDUSSKOLA

1.vieta: Sintija Blažēviča – 8. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Līvānu novadā:

ROŽUPES PAMATSKOLA

1.vieta: Elīna Ķēniņa – 8. klase; Anna Skutele – 6. klase; Megija Peipiņa – 5. klase; Aleksandrs Isajevs – 6. klase; Santa Rasčevska – 6. klase

JERSIKAS PAMATSKOLA

Ervīns Grugulis – 6. klase; Nikola Mironova – 7. klase; Estere Vaivode – 8. klase; Anete Tetere – 6. klase; Žanete Vaivode – 7. klase; Stefānija Andrejeva – 5. klase; Roberts Petrovskis – 6. klase; Olivers Dimants – 9. klase; Samanta Pavlova – 8. klase; Jānis Paeglis – 9. klase; Anastasija Afanasjeva – 5. klase; Aleksandra Fomina – 9. klase; Andžela Suseja – 6. klase; Matīss Rušenieks – 5. klase; Dāvis Adijāns – 8. klase; Alise Ancāne – 5. klase

JAUNSILAVAS PAMATSKOLA

1.vieta: Maksims Puriškevičs – 6. klase; Mārcis Vucenlazdāns – 4. klase; Una Vucenlazdāne – 4. klase; Elīza Vucāne – 4. klase; Gunita Petrovska – 5. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ludzas novadā:

LUDZAS 2. VIDUSSKOLA

1.vieta: Poļina Rutkovska – 1.B klase; Ņikita Voitkevičs – 5.B klase; Ainis Guitāns – 7.A klase; Viktorija Višņakova – 1.A klase; Daniels Šladts – 4.A klase; Julianna Terehova – 6.A klase; Izabella Kravale – 2.B klase; Jeļizaveta Ivanovska –  9.B klase; Rihards Strods –  3.B klase; Valerija Malzuba – 2.B klase; Valērija Lazovska – 6.A klase; Darina Moļanova – 6.A klase; Katrīna Moļanova – 9.B klase; Valerija Golovenkova – 2.A klase; Arina Mutule – 1.A klase; Darja Jeršova – 9.B klase; Darja Kopa – 7.B klase

KĀRSAVAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Ralfs Punans – 11.A klase; Einārs Čoičs – 11.A klase; Marika Popova – 11.A klase; Sabīne Poikāne – 9.B klase; Samanta Daugule – 11.A klase

CIBLAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Lauma Toporkova – 4. klase; Jānis Augustovs – 4. klase; Lauma Kuzņecova – 8. klase; Adrians Miklucāns – 5. klase; Aleksandrs Žagņevskis – 5. klase

 

22.12.2021. – Madonas novads (55 foto)

MADONAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Markuss Ābols – 3.A klase; Vanesa Šuste – 3.A klase; Elgars Punovskis – 3.A klase; Endija Mizuka – 3.A klase; Renāte Babule – 10.B klase; Sabīne Ciukore – 3.A klase; Adriana Keita Feldmane – 3.A klase; Rinalds Lielbārdis – 3.A klase

BARKAVAS PAMATSKOLA

1.vieta: Alīna Golubeva – 7. klase; Mārcis Kokars – 8. klase; Andriana Ferčuka – 7. klase; Agate Cēpure – 6. klase; Karlīna Avišāne – 1. klase; Enija Stalīdzane – 7. klase; Alise Kolna – 8. klase; Agate Kolna – 4. klase; Evija Tropa – 4. klase; Alise Arta Ģērmane – 8. klase; Nikolajs Ferčuks – 4. klase; Ance Nagle – 8. klase; Dagmāra Tropa – 8. klase; Kitija Kudure – 6. klase; Marika Bidzāne – 8. klase; Alise Smeltere – 7. klase; Dāniels Sondors – 7. klase; Linards Grudulis – 8. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ogres novadā:

TĪNŪŽU SĀKUMSKOLA

1.vieta: Armands Jēkabsons – 4. klase; Amēlija Jurgenovska – 4. klase; Elija Ziemele – 2. klase; Ernests Artis Kušnarevs – 4. klase; Lote Cimmere – 3. klase;Armands Stoļarovs – 2. klase; Ernests Zīlmanis – 2. klase; Ernests Jusevičs – 1. klase; Emilians Teodors Ivanickis –  3. klase; Ainārs Čivčs – 3. klase

MADLIENAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Paula Dūrīte – 5. klase; Evelīna Irbīte – 9. klase; Justīne Mūrniece – 9. klase; Agnese Laizāne – 5. klase; Signe Liepa –  9. klase; Evelīna Liepiņa – 9. klase

ĶEGUMA KOMERCNOVIRZIENA VIDUSSKOLA

JUMPRAVAS PAMATSKOLA

1.vieta: Elza Kozlovska – 5. klase; Jēkabs Lasis – 1. klase; Leonards Lapa – 3. klase; Rasa Peismaliete – 5. klase; Ginters Biķernieks – 3. klase; Adele Krūzmane – 9. klase; Annija Maksimova – 3. klase; Kitija Asare – 5. klase; Rebeka Vītola – 3. klase; Emīlija Žukele – 4. klase; Jēkabs Kornis – 4. klase; Daniels Ūbelis – 2. klase; Karlīna Rutmane – 5. klase

IKŠĶILES VIDUSSKOLA

1.vieta: Dāvis Nedvigs – 4.D klase; Emīls Sējējs – 8.B klase; Elīza Ūdre – 4.D klase; Edvards Tihans – 4.D klase; Sofija Vingre – 4.D klase; Nora Neimane – 4.D klase; Īrisa Mitjkova – 6.E klase; Aleksandrs Mitjkovs – 9.A klase; Elīza Romanovska – 4.D klase; Alise Džeina Daine – 4.D klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Preiļu novadā:

SALAS PAMATSKOLA

1.vieta: Renārs Soms – 9. klase; Adrians Skutelis – 1. klase; Jānis Stolipins – 9. klase; Amēlija Skutele – 7. klase; Reinis Pastars – 9. klase; Annija Pastare – 3. klase

RIEBIŅU VIDUSSKOLA

1.vieta: Viktorija Vucāne – 6. klase; Arnis Pokšāns – 5.A klase; Igors Čerņevskis – 9. klase; Evelīna Rumaka – 6. klase; Katrīna Logina – 6. klase; Himēna Dzene – 9. klase

AGLONAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Liene Zača – 5. klase; Raitis Valainis – 5. klase; Ariana Sibilla Korniševa – 8. klase; Austra Jakovela – 9. klase; Sabīne Kurme – 11. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Rēzeknes novadā:

MALTAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Nikita Demjanov – 4.B klase; Marta Koroļonoka – 6.A klase; Jegors Steļmahs – 2.B klase; Sofija Pimenova – 2.B klase; Evgēnijs Železkins – 2.B klase; Adele Ulase – 2.B klase; Egija Terēze Babbre – 6.A klase; Svetlana Sorokina – 4.B klase; Marks Pņovs – 4.B klase; Adriana Miroļubova – 2.B klase; Kevins Ivanovs – 4.B klase; Artūrs Freimanis – 2.B klase; Anastasija Kuprijanova – 4.B klase; Daniels Mironovs – 4.B klase; Alise Bergere – 4.B klase; Sergejs Kurmeļovs – 2.B klase; Iļja Novikovs – 4.B klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Rīgā:

RĪGAS LIETUVIEŠU VIDUSSKOLA

1.vieta: Junora Vagele – 12. klase; Mārtiņš Bilinskis – 11. klase

RĪGAS IMANTAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Līga Grunte – 4. klase; Mareks Krūmiņš – 6. klase

RĪGAS 95. VIDUSSKOLA

1.vieta: Zlata Letavniece – 7.B klase

RĪGAS 88. VIDUSSKOLA

1.vieta: Ksenija Gagarina –  7. klase; Amelija Ļebedeva – 9. klase; Nikolina Davidkova Davidkova – 9. klase; Veronika Gavare – 9. klase; Milana Katkova – 9. klase

RĪGAS 75. VIDUSSKOLA

1.vieta: Никита Гребенников –  9.A klase

RĪGAS 71. VIDUSSKOLA

1.vieta: Marianna Ivanova – 4. klase; Alina Kuropteva – 4. klase; Jelizaveta Vera Putrāne – 9. klase; Germans Kamenskis – 9. klase; Arina Boroduļina – 5. klase; Anna Vaļetko – 11. klase; Aleksandra Štaimillere – 9. klase; Jelizaveta Šatko – 7. klase; Mihails Smoļins – 5. klase

RĪGAS 65. VIDUSSKOLA

1.vieta: Jeļizaveta Kamišanova – 8. klase

RĪGAS 46. VIDUSSKOLA

1.vieta: Lolita Sadovaja – 9.A klase; Aleksejs Saveļjevs – 4.A klase; Anastasija Gnojevaja – 4.A klase; Sofija Gerasimova – 5.A klase; Jegors Škuratovs – 9.A klase; Anastasija Konoņenko – 5.A klase; Marks Kutjuns – 4.A klase; Raimonds Azarenko – 9.A klase; Milana Valjkova – 4.A klase; Kirills Kornihins – 6.A klase; Artjoms Švedovs – 4.A klase; Timurs Fedotovs – 4.A klase; Ariana Bubovich – 4.A klase; Leons Šališkins – 4.A klase; Dana Fedenko – 6.A klase

RĪGAS 33. VIDUSSKOLA

1.vieta: Leila Abakumova – 11. klase; Katerīna Sergejeva – 11. klase

RĪGAS 13. VIDUSSKOLA

1.vieta: Polina Mikulāne – 2.B klase; Aleksejs Fedosejevs – 3.B klase; Ņikita Žerenovskis – 6.A klase; Damirs Kuzmins – 3.B klase; Timofejs Zubeļaks – 3.B klase; Artjoms Škuratovs – 3.B klase

RĪGAS 1. KRISTĪGĀ PAMATSKOLA

1.vieta: EMĪLIJA DOBROVOĻSKA – 7. klase; MAGNUSS AVOTIŅŠ – 6. klase; SOFIJA ZAĻŪKSNE – 6. klase; EVELĪNA GEIDĀNE – 7. klase; ROBERTS MĀRIS BRĪVULIS – 6. klase; RUTE TIMOŠENKO – 7. klase; ELĪNA BUDE – 6. klase; ADRIANS ŽITŅIKOVS – 6. klase; OSKARS LATIŠEVS – 6. klase; RŪTA ELIZABETE DZENE – 8. klase; MARKUSS LOČMELIS – 6. klase; EMĪLIJA MIEZĪTE – 7. klase

IĻĢUCIEMA VIDUSSKOLA

1.vieta: Gabriela Minkeviča – 1.A klase; Emīlija Leišavniece – 1.A klase; Mikus Nolbergs – 1.A klase; Renāte Daugule – 1.B klase; Kelvins Isjomins – 1.B klase; Linda Pirīte – 1.B klase; Eduards Berzins – 1.B klase; Melānija Baumane – 1.A klase; Annija Ozoliņa – 1.A klase; Jasmīna Meistere – 1.A klase; Daniels Sverčkovs – 1.A klase; Markuss Turlo – 1.B klase; Kate Brudere – 1.A klase; Kristers Baradaks – 1.A klase; Kristens Ozols – 1.A klase; Gabriels Tomsons – 1.B klase; Sandra Kozlovska – 1.B klase; Martins Barkovs – 1.B klase; Ričards Krupskis – 1.A klase

ĀGENSKALNA VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Ervīns Ķīsis – 7.3 klase; Reinis Zvirbulis – 11.2 klase; Sonora Logina – 11.3 klase; Elīna Elizabete Daugule – 11.5 klase; Adrians Sproģis – 7.2 klase; Marta Avota – 8.1 klase; Alberts Čupriks – 7.1 klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Salaspils novadā:

SALASPILS PAMATSKOLA

1.vieta: Anastasija Ivanova – 1.A klase; Damirs Varuškins – 3.A klase; Mitenieks Nils – 4.A klase; Žuravļovs Aleksandrs – 4.A klase; Taisija Ivanova – 3.A klase; Anastasija Homika – 4.A klase; Mitrofanova Arina – 4.A klase; Dmitrijs Dančevskis – 3.A klase; Bajandins Matvejs – 4.A klase; Mihails Seredenko – 2.B klase; Vdovičenko Antons – 4.A klase; Milāna Miteniece – 6.A klase; Valērija Stivriņa – 1.A klase; Perevalovs Marks – 4.A klase; Golubevs Glebs – 4.A klase; Stepa Shepelev – 9.B klase; Soboļevs Arsenijs – 4.A klase; Darina Tihanova – 2.B klase; Faina Gromatovich – 9.B klase

SALASPILS 1. VIDUSSKOLA

1.vieta –  Katrīna Riekstiņa,  6.C klase; Ketrina Novicka – 6.C klase; Viktorija Bormane – 3.D klase; Eduards Roze – 3.B klase; Alise Akmane – 6.C klase; Ralfs Atis Terehovs – 3.B klase; Dominiks Tutins – 3.B klase; Viktorija Dortāne – 6.C klase; Viktorija Karaļēviča – 3.D klase; Amanda Felkere – 6.C klase; Diāna Bojāre – 6.C klase; Jēkabs Biedris – 6.C klase; Paula Brice – 6.C klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Saldus novadā:

SALDUS PAMATSKOLA

1.vieta: Raivis Rancāns – 4.A klase; Adriana Kļimoviča – 4.A klase; Ernests Fogelis – 4.A klase; Raimonds Vizulis – 4.A klase; Laura Šteinberga – 4.A klase; Jurģis Homčenko – 4.A klase

GAIĶU PAMATSKOLA

1.vieta: Linda Zariņa – 6. klase; Felicita Šulte-Hēte – 5. klase; Krista Circene – 5. klase; Melānija Pūkaine – 5. klase; Reinis Krams – 3. klase; Megija Burkovska – 7. klase; Marks Geislers – 3. klase; Amanda Burkovska – 7. klase; Gvido Polis – 5. klase; Beāte Pole – 3. klase; Emīls Zariņš – 1. klase; Miks Olafs Katšens – 1. klase; Katalina Allere – 3. klase; Ernests Polis – 2. klase; Daniels Plīts – 5. klase; Kristīne Stackobere – 3. klase; Līva Pole – 3. klase; Kristians Šestakovskis – 3. klase; Adrians Albins – 5. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Saulkrastu novadā:

SAULKRASTU VIDUSSKOLA

1.vieta: Kristaps Kažušs – 4.D klase; Zane Babrāne – 8.D klase; Mija Dekšeniece – 5.D klase; Raivo Dāvis Damnieks – 4.D klase; Krista Keita Kišūro – 8.D klase; Elīza Zilkalna – 5.D klase; Ulrika Latvena – 6.E klase; Patrīcija Kišūro – 6.E klase; Lauris Zuselis – 8.D klase; Alise Osmane – 7.D klase; Mulla Estere Lafita – 7.D klase; Kristians Karpovs – 9.D klase; Arvīds Rudušs – 6.E klase; Loreta Bajinska – 6.E klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Siguldas novadā:

SIGULDAS PILSĒTAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Markuss Līcis – 7.A klase; Estere Gruzniņa – 5.B klase; Liene Tabaka – 7.A klase; Ksenija Elizabete Kunsta – 11.A klase; Līga Uzuliņa – 3.A klase; Letīcija Ļeonova – 7.A klase

MORES PAMATSKOLA

1.vieta: Anete Jete Breča – 6. klase; Normunds Bremšmits – 6. klase; Samanta Ieva Laizāne – 6. klase; Signe Osvalde – 6. klase

KRIMULDAS VIDUSSKOLA

1.vieta: Diāna Kāršeniece – 4.B klase; Dāniels Bērziņš – 12. klase; Kārlis Briedis – 1.B klase; Pēteris Olekšs – 4.B klase; Vanessa Pavilone – 2.B klase; Marta Slaņķe – 1.A klase

INČUKALNA PAMATSKOLA

1.vieta: Lauma Sola – 5.A klase; Lāsma Sola – 2.B klase; Maksims Gjačs – 3.A klase; Marija Vecgrāve – 3.B klase; Samanta Krieva – 6.A klase; Katrīna Cīrule – 3.B klase; Loreta Jarohoviča – 2.B klase; Laura Staģe – 3.A klase; Austra Rudzāte – 3.B klase; Patrīcija Krasnova – 9.A klase; Rodrigo Martins Gobiņš – 1.B klase; Diana Veiskate – 9.A klase; Vivita Maksimjuka – 2.A klase; Gabriela Caune – 7.B klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Smiltenes novadā:

SMILTENES VIDUSSKOLA

1.vieta: Klāvs Putrālis – 2.B klase; Aleks Sadovskis – 2.B klase; Evelīna Āboliņa – 2.C klase; Līna Ozola – 2.B klase; Evelīna Zariņa – 2.B klase; Estere Besdeliga – 2.B klase; Rihards Jemsts – 2.C klase; Līva Gredzena – 2.C klase; Ieva Butka – 2.C klase; Emīlija Silakalne – 2.C klase; Jasmīna Kopilova – 2.C klase; Madara Brasle – 2.C klase; Terēze Šaumberga – 2.C klase; Alina Kalniņa – 2.C klase

GRUNDZĀLES PAMATSKOLA

1.vieta: Deivids Solovjovs – 6. klase; Artis Harkins – 5. klase; Alise Elizabete Stafecka – 6. klase; Alise Peneze – 6. klase; Nanija Lība Uskliņģe – 6. klase; Anete Stabiņa – 8. klase; Roberta Spunde – 8. klase; Kristers Burkevičs – 6. klase; Marta Dobele – 4. klase; Krišjānis Jurģis Kukainis – 4. klase; Ramona Puriņa – 4. klase; Valdemārs Dubins – 5. klase; Evelīna Valaine – 9. klase; Felicita Sarkangalve – 4. klase; Viktorija Broma – 4. klase; Lūcija Līga Lagzdiņa – 9. klase

DĀVJA OZOLIŅA APES PAMATSKOLA

1.vieta: Estere Grandava – 7. klase; Laura Kalekaure – 7. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Talsu novadā:

VALDEMĀRPILS VIDUSSKOLA

1.vieta: Imants Ratnieks – 10. klase; Emīlija Pūpe – 6. klase; Elizabete Dzene – 3. klase; Valters Gūtmanis – 1.A klase; Felicita Jirgensone – 3. klase; Marta Šteinblūma – 3. klase; Aleksa Čemme – 1.A klase; Elīna Cišeiko – 10. klase

TALSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

1.vieta: Rebeka Turkopule – 5.B klase; Elza Brauere – 6.A klase; Megija Oša – 5.A klase; Atis Mariss Skadiņš – 5.A klase; Marta Bula – 5.A klase; Sandija Višņevska – 5.B klase

PŪŅU PAMATSKOLA

1.vieta: Emīlija Pētersone – 9. klase; Dženija Brūvele – 9. klase; Niks Alekss Belmanis – 3. klase; Keita Laura Pērkone – 8. klase; Kristers Tiļugs – 8. klase; Aksels Patriks – 9. klase; Rauls Tālbergs – 8. klase; Toms Grīniņš – 8. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Tukuma novadā:

ZEMĪTES SĀKUMSKOLA

1.vieta: Anna Luīze Putāne – 5. klase; Gustavs Lācis – 5. klase; Luīze Birne – 5. klase; Kate Birne – 3. klase; Melānija Kuļijeva – 1. klase; Lote Pastare – 1. klase; Raivis Valdmanis – 1. klase; Ričards Kristsons – 4. klase

ZANTES PAMATSKOLA

1.vieta: Mareks Židonis – 9. klase; Sabīne Kristela Alkšbirze – 8. klase; Annija Savva – 7. klase

PŪRES PAMATSKOLA

1.vieta: Treisija Sofija Granta – 3.A klase; Sindija Sikorska – 3.B klase; Emīls Toms Švarcs – 1.A klase; Rihards Tomass Švarcs – 7. klase; Evelīna Dzelzkalēja – 3.A klase; Mišela Sabīne Gaņģe – 8. klase; Tīna Brīvniece – 4.A klase; Darens Daniels Pērle – 3.A klase; Paula Jurēvica – 3.A klase; Elīza Reboka – 5. klase

LAPMEŽCIEMA PAMATSKOLA

1.vieta: Linda Markaine – 2. klase; Ketija Briede – 2. klase; Grieta Gleitnere – 2. klase; Estere Vancāne – 3. klase; Rebeka Šternberga – 7. klase

ENGURES VIDUSSKOLA

1.vieta: Romija Kodoliņa – 3.B klase; Markuss Andrecs – 7.B klase; Toms Vizbulis – 7.B klase; Toms Vizbulis – 7.B klase; Anna Lāce – 8. klase

CĒRES PAMATSKOLA

1.vieta: Alisa Strautiņa – 7. klase; Markuss Kvedovs – 3. klase; Ainārs Auniņš – 5. klase; Tomass Ķezbers – 1. klase; Ingus Rožinskis – 5. klase; Daniela Piusa – 8. klase; Ilvars Rožinskis – 5. klase; Laura Antone – 9. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Valmieras novadā:

VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLA

1.vieta: Sofija Urbanoviča – 8.B klase; Adriana Preimane – 3.C klase; Raivo Dukulis – 3.C klase; Kristena Neļķe – 3.C klase; Adele Liepa – 2.B klase; Kristers Krēsliņš – 2.B klase; Rūta Jansone – 6.A klase; Selinda Leimane – 3.C klase; Adriana Avotiņa – 8.B klase; Kristaps Kārlis Skrastiņš – 1.A klase

RUBENES PAMATSKOLA

1.vieta: Ričards Valdmanis – 6. klase; Ralfs Jurgenbergs – 2. klase; Elizabete Paegle – 5. klase

RENCĒNU PAMATSKOLA

1.vieta: Rainers Buračevskis – 7. klase; Ronalds Buračevskis – 9. klase; Evelīna Sakniņa – 9. klase; Annija Jurševica – 8. klase; Kristers Krasovskis – 6. klase; Linda Kalniņa – 5. klase; Agnese Strokša – 9. klase; Grēta Krista Sirmule – 8. klase; Odrija Cukmace – 6. klase; Rūbija Gedvila – 9. klase

JURA NEIKENA DIKĻU PAMATSKOLA

1.vieta: Sabīne Gutāne – 3. klase; Jānis Siliņš – 4. klase; Andrea Briška – 3. klase; Aleksandrs Jančenko – 4. klase; Amanda Emilija Alksne – 4. klase; Mārtiņš Alksnis – 1. klase; Emīls Bērziņš – 1. klase; Aleksa Stepina –  2. klase; Megija Sloka – 1. klase; Markuss Groskaufmanis – 4. klase

 

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ventspilī:

VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA

1.vieta: Emīls Dzelme – 3.A klase; Marats Gaļejevs – 3.B klase; Lorena Liepājniece – 1.A klase; Odrija Anna Čodere – 3.B klase; Elizabete Čodere – 5.A klase; Una Rēzija Ernstsone  –  5.A klase; Pēteris Lauva – 1.A klase; Jēkabs Dreimanis – 2.B klase; Amanda Melle – 4.A klase; Gusts Leitis – 3.A klase; Rihards Lapskalns – 4.A klase; Elizabete Reineka – 1.B klase; Deizija Rafelde – 3.A klase; Gabriela Pētersone – 2.B klase; Elīza Bertāne – 5.B klase; Krists Markuss Birziņš – 2.A klase; Inese Sorokina – 3.A klase; Estere Hermansone – 5.A klase; Marks Spodariks – 2.B klase; Oreanna Neumann – 3.A klase

VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA

1.vieta: Una Millere – 11.M klase; Amanda Verona Frišenfelde – 9.A klase; Marta Pļiskova – 9.A klase; Jēkabs Zauers – 5.A klase; Anna Viļumova – 9.A klase; Dāvis Mažrims – 9.A klase; Anda Koha – 9.A klase

VENTSPILS 1. PAMATSKOLA

1.vieta: Elīza Līberga – 2.B klase; Keita Stivriņa – 5.B klase; Martins Siņicins – 2.B klase; Laura Pranča – 5.B klase; Kristers Napskis – 1.A klase; Emīlija Raģe – 2.B klase; Emīlija Klapare – 5.A klase; Adriāna Bekiša – 2.B klase; Elza Priedoliņa – 2.A klase; Rainers Brensons – 2.B klase; Rūdis kevins Pūpoliņš – 6.A klase; Elīza Pūpoliņa – 2.A klase; Renārs Bernāns – 1.A klase; Tomass Polis – 2.B klase; Marta Pole – 5.B klase; Maksims Bodnars – 1.A klase; Olivers Priedoliņš – 2.A klase; Melānija Izašare – 1.A klase

Ar lepnumu paziņojam konkursa uzvarētājus Ventspils novadā:

ZŪRU PAMATSKOLA

1.vieta: Adelīna Ormane – 2. klase; Evelīna Māliņa – 5. klase; Arvis Tindenovskis – 7. klase; Keita Žerdeva – 7. klase; Daniela Kruga – 7. klase; Dita Siliņa – 8. klase; Elza Šmēliņa – 8. klase; Kristiāna Jaunbelzēja – 8. klase

UŽAVAS PAMATSKOLA

1.vieta: Imants Dāvis – 2. klase; Klāvs Dāvis – 7. klase; Evelīna Miķelsone – 9. klase; Everita Miķelsone – 5. klase; Diāna Ināra Grīnberga – 5. klase; Lauris Kēnigsvalds – 6. klase

TĀRGALES PAMATSKOLA

1.vieta: Anna Marija Bišofa – 4. klase; Gabriela Kondratjeva – 1. klase; Aksels Prols – 9. klase; Rūta Rigonda Sončika – 9. klase; Daniella Zviedre – 9. klase; Emīlija – Ilze Ābola – 1. klase

POPES PAMATSKOLA

1.vieta: Jurģis Bakanauskis – 9. klase; Rodrigo Jāne – 9. klase; Sentis Ķēze – 9. klase; Sana Rūmniece – 9. klase; Dzintars Grosbārdis – 9. klase; Katrīna Raikstiņa – 9. klase

PILTENES PAMATSKOLA

1.vieta: Ieva Lindenblate – 7. klase; Laura Līce – 4. klase; Līva Auce Dzirniece – 8. klase; Kārlis Lagzdiņš – 7. klase; Robijs Šteinbergs – 9. klase; Karolīna Karla Matisone – 9. klase

ANCES PAMATSKOLA

1.vieta: Paula Mazistaba – 9. klase; Lāsma Petrina – 8. klase; Verners Petrins – 6. klase; Eleonora Sindija Kausiņa – 7. klase; Laura Dišlere – 7. klase; Tomass Valks – 7. klase

 

AUTORS: MANAZEMESKAISTA.LV (2021-12-29 12:46:59)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *