IZMANTO UNIKĀLO IESPĒJ IEGĀDĀTIES “SMALKAIS MUSLIS” PRODUKCIJU AR 20% ATLAIDI LĪDZ ŠĪ GADA BEIGĀM!

Hei, hei! Unikāls piedāvājums mušļa mīļiem! Mūsu fantastiskais atbalstītājs SIA “Smalkais muslis” novērtē katra skolēna dalību konkursā, tādēļ dāvā skolēniem iespēju līdz šī gada beigām savā mājas lapā www.smalkaismuslis.lv iegādāties veselīgo produkciju ar 20% atlaidi, izmantojot īpašo kodu: lMZS2021

SIA “Smalkais muslis” ir dabīgi ražots smalcinātais muslis. Un, pie tam – tas ir pirmais šāds produkts Latvijā! Piedāvājumā ir dažādas garšu variācijas ikviena gaumei. Tajā netiek papildus pievienots cukurs, tāpēc tas ir labs brokastu ēdiens, un maltīte veselīgā uztura piekritējiem! Muslis labi noder arī steidzīgajiem ēdienmīļiem – to var apliet ar pienu, jogurtu, kā arī ar karstu ūdeni, lai uzņemtu putras veidā. SIA “Smalkais muslis” komandas pūrā ir neskaitāmas receptes, no kurām arī Tu vari iedvesmoties – vai tās ir kūkas un brauniji, putras vai deserti, pat kokteiļi… izvēlei tiešām nav robežu! Pieseko SIA “Smalkais muslis” un izvēlies savas favorītu receptes.

Skolēn, nenokavē iespēju! Aplūko piedāvājumu www.smalkaismuslis.lv un izmanto īpašo kodu: lMZS2021 un iegādājies sev vēlamo produkciju līdz 31.12.2021.!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *